„ami elromolhat, az el is romlik”
Azért ehhez már komoly tehetség kell 😮
Még mindig jobb, mint egy sündisznó az óvszergyárban
- Én más vagyok...
Csak az fürdik, aki lusta vakarózni
Ő így védekezik a napsütés ellen